Ertem Grup
Elektrikli Mekan ısıtıcılar


Elektrikli Mekan Isıtıcılar


Her tür konutta, yalnızca belirli zamanlarda ısıtılan ancak yine de gerektiği takdirde yeterli konforu sağlayacak ısıtmanın sunulması gereken mekanlar bulunur. Ertem - Stiebel Eltron konvektör tipi mekan ısıtıcıları bu tür mekanlar için idealdir. İster yatak odası, ister ofis, hafta sonu evi veya misafir odası için olsun, konvektör tipi mekan ısıtıcılar gereken ısıtma ihtiyacını, ek ısıtma, belirli zamanlarda ısıtma ve sürekli ısıtma durumlarında rahatlıkla karşılar. Ertem - Stiebel Eltron konvektör tipi mekan ısıtıcıları sessiz çalışır. Isının odaya homojen olarak dağıtılması doğal hava akımı ile sağlanır. Konforlu ve güvenli mekan ısıtmada Ertem - Stiebel Eltron fan destekli mekan ısıtıcılarının önemi büyüktür, çünkü ısıtılacak mekan kısa sürede ısıtılabilir, gerek ısıtma eksiğini karşılamak üzere ek ısıtma olarak, gerek belirli zamanlarda ısıtma sağlamak üzere fan destekli mekan ısıtıcılar kullanılabilir.

Gittikçe daha kısa yollarla mekan ısıtmak, enerji için ve çevresel nedenlerden dolayı daha önemlidir. Sonuç olarak, yakıt ve gaz ücretleri her geçen gün artıyor. Elektrik gücü, sadece bir alternatif değildir. Hem tasarruf etmenizi sağlayacak hem de çevresel yönden dostça bir çözümdür. Rahat kullanımı, bu ısıtıcılarımızın alışılmadık kalite ve yüksek verimliliği ile daha azıyla yetinmeyin.

Doğal Taş Isıtma

Güneş ışınlarına benzeyen 'Komfotherm' doğal taş ısıtıcısı düzenli bir şekilde duvarları, zeminleri, odanın tavanlarını ısıtır. Sahip olduğunuz ısıtma enerjisini korumanız için yardım eden sağlıklı radyasyon enerjisidir. Çalışma rahatlığı ve temiz görsel görünümü ile yüksek kalite malzemeden yapılmıştır.

.
Ürün Seçiniz.

Konvektör Isıtıcılar

Isı çıkışı, ısıtıcının dışına eklenmiş ayarlı termostat ile kontrol edilir. Isı çıkış ızgarası, beyaz cilalı olan ısıtıcıya zıt renktedir ( kömür grisi ). Isıtıcının fanı oldukça sessiz ve çok hızlı ısıtma için ısıyı hızlıca dağıtır. CKZ 20 S modelinin ekstra 24 saat program ayarı bulunmaktadır. CKR 20 S modeli ise, ek olarak fan ve ısıtma kapasitesi birleştirilmiş 2 aşamalı ısıtma ve fanı vardır. Alet böylece 1 kW sessiz ısıtma aşaması ve 2 kW güçlü hızlı ısıtma aşaması sağlar.Panel Isıtıcılar

Ek ısıtma olarak zemin ısıtma sistemleri FTM, sadece 3 mm kalınlıkla, hemen hemen bütün zemin döşemeleri altına uyar ve elde çevrilerek yeri değiştirilir. Seramik ve taş zeminin altına serilebildiği gibi, halı, parke ve laminant altında da yerleştirilebilir. Zemin ısıtma sistemi, 150 Watt/m2 bağlantı verimi ile sıcaklık regülatörü yere yerleştirilmiş duyargalar sayesinde otomatik olarak yer sıcaklığını düzenler.

Banyo/Havlu Isıtıcısı

Zarif ve sağlam banyo/havlu ısıtıcısı thermocon elektrikle çalışır. Isıtıcı, bir elektronik oda termostatı tarafından çalıştırılır ve kontrol edilir. Oda sıcaklığı veya dört farklı kısa zamanlı programlar seçilebilir. Havluları kurutmak ve ısıtmak için idealdir ayrıca geçici mekân ısıtması için de kullanılabilir. Ani ısıtma düğmesi ve önceden seçilmiş ısıtma zamanı (1/4 saat, 1/2 saat, 1 saat ve 2 saat) kullanılarak ilave çabuk ve ani ısıtma elde edilir. Bu zaman aralığında ısıtma tam kapasiteyle gerçekleşir (750 W)

 

 Buğusuz Aynalar

Ertem-Domoteck buğusuz aynalar için geliştirilen sistem ,herhangi bir düz duvar aynasının arkasına konularak yoğunlaşmanın gerçekleşmesini engellemektedir.Bu sistemler, duştan hemen sonra aynayı kullanabilme imkanı sunmaktadır.

 İletişim


Ankara Merkez ve İstanbul Şubemizle İrtibata Geçebilirsiniz .

>>İrtibat


Ertem Grup ©Copyright 2009-2010