Ertem Grup

 


Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde zemin döşemesinin altına montajı yapılan ısıtıcı kablolar sayesinde alışılagelmiş ısıtma sistemlerine alternatif olarak konforlu ve verimli ısıtma sağlanır. Ertem'de elektrikli ısıtma sistemleri, mekan ısıtma şilte veya kablolarını ve buz koruyucu sistemleri içermektedir. Ertem-Stiebel Eltron ve Ertem-AEG ısıtma sistemleri bu birimler ile yepyeni bir ifadeyi temsil eder. Bu modern ve yenilikçi teknoloji Ertem serisiyle bütünleştirilmiştir. Parke, karo, beton, asfalt vb. altına yerleştirilebilen bu sistem bina içinde ve dışında her türlü alanda kullanılabilmektedir.

Ürün Seçiniz.Zemin Isıtma řilteleri

Zemin kaplamasının direk olarak altına yerleştirilen hasır kabloları odayı rahat ve düzenli bir sıcaklık düzeyine getirerek odayı çabucak ısıtır. Ev içi elektrikli yerden ısıtma sistemi, zemine yakin kısımdaki soğuk havayı ısıtarak yukarı çıkmasını sağlar. Isınan havanın yükselme prensibini kullanarak ısıtmayı gerçekleştiren bu sistemlerin sağladığı termal konfor, klasik radyatör sistemlerine kıyasla çok daha yüksektir. Ertem-Stiebel Eltron kontrol üniteleri, enerji koruması ve en uygun kullanımı için sıcaklık-talebini garanti eder.Buz Koruyucu Sistemler


Ertem'de buz koruyucu sistemler, Garaj rampalarında, yaya ve araç yollarında, köprü ve viyadüklerde, merdiven basamaklarında, teraslarda, yükleme platformlarında oluşan, ağır maliyetlere neden olabilen kar ve buzlanmayı önleyici elektrikli ısıtma sistemi, beton, asfalt gibi her türlü zemin kaplamasının altına döşenen kablo veya ısıtıcı şilte ile zemine yerleştirilen zemin sensörlerinden ve buz dedektörlerinden oluşur. Sistem, sadece buzlanma riski olduğunda otomatik olarak devreye girer.
İletişim


Ankara Merkez ve İstanbul Şubemizle İrtibata Geçebilirsiniz.

>>İrtibat


Ertem Grup ©Copyright 2009-2010