Ertem Grup
hava perdeleri


Hava Perdeleri

Enerjinin kullanımından kaynaklı ekonomik sistemlerin geliştirilmesi yaşımızın en büyük meydan okumalarının biridir.Hava perdeleri sabit olarak veya ara sıra açılan alan girişlerinde, endüstriyel alanlarda ve dışarıdaki soğuk hava ile içerideki ılık hava arasındaki enerji kayıplarının olduğu her yerde veya havanın soğumasını önlemek için kullanılabilir.Kapı girişlerindeki hava perdeleme cihazlarının sebep yarattığı perdeleme etkisi kapılar açıldığı andan itibaren lobiye girdiğinizde mutlu ve rahat bir ortama girme hissi uyandırır. Ertem kapı aralığı hava perde sistemlerini araştırarak,sizlere maksimum rahatlık sağlamak için kullanabileceğiniz kampmann ürünlerini sunmaktadır.Kolay montaj edilebilme ve dekoratif görünümü ile her türlü kapı üstüne monte edilebilir.

Ertem teknik olarak karmaşık çözümler için yenilik getiren düşüncelerle oluşturulan bu ürünlerle mimarlar ve tasarımcıları desteklemektedir. Standart kapı hava perdeleri,yatay veya dikey olarak ev dizaynlarında,otomatik kapılarda, özel modelleri içeren endüstriyel çözümleri içermektedir


Ürün Seçiniz.

Uniline 260

Uygun Yerleştirme ve servis imkanı, maliyet etkin ve verimli: Uniline kapı hava perdeleri,teknik olarak süpermarketler,yapı merkezleri,perakende satış dükkanları için tasarlanmıştır.


Teknik Şartname

 
Uniline 380

DIY çıkışları ve bahçe merkezlerinde kullanım için ideal bir modeldir.Daha yüksek montaj seviyeleri,arttırılan hava hacmi ve çıkış sıcaklık tercihleriyle şimdi mümkün bir hale gelmiştir.

Teknik Şartname
Tandem


Hava perdesinin ısınmamış ikincil hava akımıyla oluşan bu çift hava perdesi mühendisliği geleneksel sistemlere göre % 38 enerji tasarrufu sağlar.
Teknik Şartname
Vario


Depolar, ofisler, oteller, fabrikalar ve diğer binaların kapı girişlerinde, kapıların sık açıldığı veya sürekli açık bırakılan yerlerde, dışarıdaki soğuk havaya içerideki havada değişimine karşı önemli bir üründür. Bu hava perdeleri, açık kapı aralıklarını koruyarak hoş, ılık bir ortam yaratır..

Teknik Şartname

 

 İletişim


Ankara Merkez ve İstanbul Şubemizle İrtibata Geçebilirsiniz .

>>İrtibat


Ertem Grup ©Copyright 2009-2010